Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Články

AFK MLADŠÍ DOROST - Ratíškovice 3:7 (1:2)

Branky:  Veselý, Kristýnek, Sláma Sestava:                                            Mičánek Eder   Kočvara   Domes   Svoboda J.               Dufek      Blaho       Veselý      Sláma      Farkaš                      Kristýnek Průběh utkání: Domácí dlouho drželi krok s třetím mužstvem soutěže. Bohužel je nepodržel při druhé brance hostů a v úvodu druhé půle brankář. Výsledkem byla další jarní prohra Tišnova. čtěte více

AFK STARŠÍ DOROST - Ratíškovice 3:1 (1:1)

Starší dorost posedmé na jaře vítězně. Tentokrát v těžkém domácím utkání zvládl porazit Ratíškovice v poměru 3:1. Branky:  36.vlastní, 57. Vaščák, 65.Svoboda - 40.Černý Sestava:                                                                                                 Jurný Vaščák   Nečesal   Borek   Hédl T.                           Hédl D. Haranz   Levchenko   Pavlíček   Sedláček                        Svoboda F. Střídali:  73´ Kristýnek (Pavlíček), 80´ Farkaš (Haranz), 88´ Domes (Sedláček) Průběh utkání: Domácí hráči mohli rozhodnout utkání již v úvodu. V první půlhodině se ocitli třikrát sami před brankářem, ale Svoboda dvakrát a jednou Levchenko se netrefili. Ve 36´ jim k úvodní brance musel pomoci hostující obránce. Standardku Levchenka si srazil hlavou do vlastní sítě 1:0. Houževnatí hosté také z přímého kopu brzy vyrovnali táhlou střelou ve 40´ 1:1. To nechávalo hosty ve hře a vítězství se tak proti běhavým hráčům Ratíškovic nerodilo lehce. Domácím vrátil vedení v 57´ Vaščák, který proměnil zpětnou přihrávku Svobody 2:1. V 65´ uvolnil Levchenko kolmicí za obranu Svobodu a ten zvýšil na konečných 3:1. čtěte více

Start Brno - AFK STARŠÍ ŽÁCI 0:11 (0:5)

Brněnský START přehráváme vysokým výsledkem.  Ze začátku prvního poločasu zápas nevypadal zase tak slibně, soupeř nedělal chyby v obraně a nechtěl nás pustit. Asi v 20. minutě přišel zlom, Jakub Tichý přestřelil brankáře hostů. Do konce poločasu jsme vstřelili ještě 4 góly. V druhém poločase se spustila gólová smršť a my vstřelili 6 gólů. Poslední gól si připsal Tomáš Hlavůněk překopnutím brankáře. V zápase jsme měli míč převážně my, soupeře jsme tlačili. Štěpán Pařízek si připisuje další čisté konto.  Děkujeme za podporu, Vaši starší žáci AFK  čtěte více

Slatina - AFK MUŽI A 1:4 (0:0)

Muži "A" zvládli těžký zápas na půde Slatiny a po bezbrankovém prvním poločase ovládli druhou půli v poměru 4:1. O dvě branky se postaral střídající Marvan, kterého doplnili Gryc a Babička. Branky:  89.Hrabec Tomáš - 54.Gryc Jan, 66.Marvan Tomáš, 90.Marvan Tomáš, 90+3.Babička Kevin Sestava:                                                                                                   Herink  Nepožitek   Panovský J.   Gryc   Pavelka                            Pazourek   Pfeffer   Babička   Zdražil T.   Dřevěný J.                              Vlach Střídali:  46.Marvan (Dřevěný J.), 60.Humpola (Pfeffer), 83.Seyfert (Vlach), 90.Dvořáček (Zdražil T.) Průběh utkání: Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu se ve velmi dobrých pozicích ocitli Babička a Vlach, ale oba branku minuli. Domácí hru postupně vyrovnali, ale ani jedno mužstvo žádnou další šanci v úvodním dějství nevyužilo, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu. V 54. min. zahrával rohový kop Pazourek, aby se v následné skrumáži nejlépe zorientoval Gryc a střelou k tyči nás poslal do vedení 0:1. I v dalším průběhu druhého poločasu jsme si vytvářeli šance, ale Zdražilovo zakončení vykopával domácí obránce z brankové čáry a další zakončení Gryce skončilo na brankové konstrukci. A tak jsme se pojistky dočkali v 66. min., když přihrávku Nepožitka propustil Zdražil na lépe postaveného Marvana, který z hranice velkého vápna mířil přesně 0:2. Bohužel další pojistku jsme nepřidali, když v naší největší příležitosti se ocitl v 81. min. Vlach, ale samostatný nájezd neproměnil. A tak domácí v 89. min. zadělali na drama, když jsme nejprve byli nedůrazní v našem pokutovém území, čehož v dalším pokračování akce využil domácí hráč, stojící ve sporném postavení, a prostřelil Herinka 1:2. Naštěstí v nervózním závěru si po odkopu Pazourka odstavil Marvan domácího obránce, aby následně ze 30 m obloučkem přehodil domácího brankáře a krásnou brankou zvýšil na 1:3. V nastavení pak ještě vysunul Marvan Babičku, který postupoval od půlící čáry z pravé strany sám na domácího brankáře a střelou na zadní tyč stanovil konečné skóre na 1:4.     čtěte více

Senorady - AFK MUŽI B 1:0 (0:0)

Muži B zaznamenali první porážku v sezóně, když se v Senoradech nevypořádali s (ne)kvalitou trávníku, důrazně hrajícím soupeřem a absencí několika opor. Sestava:                              Beránek Smolík    Dvořák L.   Panovský L.   Shypkin                Farkaš     Vicenec   Lutonský      Dřevěný V.     Shpuhanych                         Krésa Střídali: 65.Seyfert (Farkaš) čtěte více

Kahan - AFK MLADŠÍ ŽÁCI 0:8 (0:3)

Mladší žáci AFK Tišnov si v sobotním zápase proti týmu KAHAN připsali další vítězství, tentokrát v poměru 8:0. Díky tomuto vítězství si už připsali páté vítězství v řadě a zároveň páté čisté konto.  Hráči AFK Tišnov dominovali od samotného počátku zápasu. Hned ve druhé minutě se prosadil Kučera, který otevřel skóre. Do poločasu se pak trefil ještě dvakrát Pavlíček, a tak šli Tišnovští do kabin s třígólovým náskokem.  Ve druhém poločase přidali ještě dalších pět branek a pokračovali v dobrém výkonu. Pavlíček dovršil hattrick a celkem v utkání vstřelil 4 branky, čímž potvrdil svou vynikající formu. Na něj navázali Konečný, který vstřelil dvě branky a Zigelbauer, jegož trefa z dálky do šibenice patřila k ozdobám utkání. I přes jednoznačný výsledek měli tišnovští fotbalisté ještě další šance na navýšení skóre a potvrdili stejně jako proti Rousínovu, že s efektivitou v zakončení mají problémy.  Dobrý výkon předvedl i brankář Ress, který musel vytáhnout jeden výborný zákrok a pomáhal týmu s rozehrávkou. Také obrana předvedla kompaktní výkon, kdy soupeře nepouštěla do žádných větších šancí a naopak podporovala útok.  "Hráči bojovali jako jeden tým a ukázali svou kvalitu a zlepšující se výkony. Hra začíná vypadat velmi dobře a kluci si momentálně fotbalem baví, což je pro nás důležité," pochválil své svěřence asistent trenéra Jakub Dřevěný. "Byly tam skvěle kombinace, průnikové nahrávky, přímočarost a odvaha v soubojích 1 na 1, z čehož máme obrovskou radost. Je ale stále na čem pracovat, protože v následujících týdnech nás čekají tři velmi těžké zápasy a musíme stále makat dál, abychom uspěli i v těchto duelech," dodal Dřevěný. Mladší žáci AFK Tišnov tak potvrzují svou skvělou formu a s nadějí vyhlíží čelo tabulky. čtěte více

Kahan - AFK STARŠÍ ŽÁCI 0:3 (0:2)

Kahanu bereme 3 body.  Ze začátku se soupeř dostal do situace 1 na 1 z důvodu naší nedůraznosti v obraně. Naštěstí nás brankář Štěpán Pařízek vyrazil soupeřovu střelu, poté soupeř netrefil bránu. 2 minuty po předchozí krizi přišla nebezpečná střela od soupeře, šťastnou náhodou míč trefil spojnici brány.  Poté jsme se ukázali my, Honza Štěpánek otočil hru a přihrávkou vyslal Tichého, ten zvládnul 1 na 1 s brankářem domácích. Chvíli po našem gólu přišel další, připsal si ho Jakub Šibor po centru. Do kabin odcházíme za stavu 2:0. V dnešním zápase neodpovídal výsledek předvedenému výkonu, neproměnili jsme hodně šancí. Celkově jsme měli nad soupeřem převahu. V 51. Minutě přišel nás třetí a zároveň poslední gól, po rohu trefil Tomáš Hlavůněk tyč, míč trefil soupeře a skončil v síti.  Gratulejeme Štěpánu Pařízkovi k čištému kontu.  Tresty:  35' ŽK Eder (faul) Děkujeme všem fanouškům za podporu, vážíme si každého. Váš tým starších žáků AFK.  čtěte více