Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Kahan - AFK MLADŠÍ ŽÁCI 0:8 (0:3)

28.4.2024 - Radim

Mladší žáci AFK Tišnov si v sobotním zápase proti týmu KAHAN připsali další vítězství, tentokrát v poměru 8:0. Díky tomuto vítězství si už připsali páté vítězství v řadě a zároveň páté čisté konto.

Hráči AFK Tišnov dominovali od samotného počátku zápasu. Hned ve druhé minutě se prosadil Kučera, který otevřel skóre. Do poločasu se pak trefil ještě dvakrát Pavlíček, a tak šli Tišnovští do kabin s třígólovým náskokem.

Ve druhém poločase přidali ještě dalších pět branek a pokračovali v dobrém výkonu. Pavlíček dovršil hattrick a celkem v utkání vstřelil 4 branky, čímž potvrdil svou vynikající formu. Na něj navázali Konečný, který vstřelil dvě branky a Zigelbauer, jegož trefa z dálky do šibenice patřila k ozdobám utkání. I přes jednoznačný výsledek měli tišnovští fotbalisté ještě další šance na navýšení skóre a potvrdili stejně jako proti Rousínovu, že s efektivitou v zakončení mají problémy.

Dobrý výkon předvedl i brankář Ress, který musel vytáhnout jeden výborný zákrok a pomáhal týmu s rozehrávkou. Také obrana předvedla kompaktní výkon, kdy soupeře nepouštěla do žádných větších šancí a naopak podporovala útok.

"Hráči bojovali jako jeden tým a ukázali svou kvalitu a zlepšující se výkony. Hra začíná vypadat velmi dobře a kluci si momentálně fotbalem baví, což je pro nás důležité," pochválil své svěřence asistent trenéra Jakub Dřevěný. "Byly tam skvěle kombinace, průnikové nahrávky, přímočarost a odvaha v soubojích 1 na 1, z čehož máme obrovskou radost. Je ale stále na čem pracovat, protože v následujících týdnech nás čekají tři velmi těžké zápasy a musíme stále makat dál, abychom uspěli i v těchto duelech," dodal Dřevěný.

Mladší žáci AFK Tišnov tak potvrzují svou skvělou formu a s nadějí vyhlíží čelo tabulky.