Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Články

Malé finále výběru U15

Dne 14.5. se naši hráči Jiří Merel, Jakub Tichý, Daniel Večera a Martin Pavelka účastnili malého finále okresního výběru starších žáku. Hráli 2 zapásy a oba ovládli.  Brno-venkov 4:1 Vyškov Brno-venkov 4:2 Hodonín Turnaj celkově vyhráli a postupují dále. čtěte více

Bílovice / Obřany - AFK STARŠÍ ŽÁCI 2:4 (1:1)

Dnešní drama v Obřanech  Soupeř do zápasu vkročil s dobrým nasazením, bylo vidět, že je připraven s námi o body bojovat. Když už jsme se dostali k soupeřově bráně, nedokázali jsme zakončit. V 19. minutě skóroval Jakub Čada po nahrávce Od Honzy Štěpánka. Hra se různě otáčela, oba týmy měli šance, v 35. minutě způsobil Tichý faul v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu. Soupeř proměnil. Do kabin jsme šli za nerozhodného stavu. V druhém poločase jsme se už chytli stylu hry soupeře a adaptovali se, soupeře jsme více tlačili. Zlom přišel ve 43. minutě, kdy Šimon Jůza kopal roh a soupeř si dal vlastní gól. O 3 minuty později zahrál Šnepfenberg rukou v pokutovému území, soupeř měl druhou penaltu, proměnil ji. Soupeře jsme tlačili, ale gól nechtěl přijít. Až 3 minuty před koncem druhého poločasu kopal soupeř přímý kop, který byl odražen naší obranou. Šimon Jůza se ujal míče a vyslal fantastickou přihrávku za posledního hráče soupeře. Tu doběhl Jakub Čada a střelou okolo golmana dal gól. Začaly v nás panovat velké emoce, do konce utkání ještě stihl vstřelit gól Rašek, po nahrávce od Jakuba Šibora. Dnešní utkání bylo fyzicky náročné, obsahovalo hodně osobních soubojů, které rozhodčí ocenil žlutou kartou. 39' ŽK Jůza 55' ŽK Pavelka 56' ŽKRašek Díky tomu, že Znojmo podlehlo na půdě Sparty Brno 3:5, se posouváme na 1. místo tabulky s náskokem 2 bodů. Do konce sezóny nám zbývají 4 zápasy, uděláme vše, abychom to udrželi. Děkujeme všem za podporu. Vaši starší žáci AFK čtěte více

AFK STARŠÍ ŽÁCI - Žijeme hrou / Kunštát 3:1 (1:0)

Všechny body zůstávají na Ostrovci  Hned ze začátku utkání jsme měli hodně šancí, bohužel jsme měli problém se zakončením a gólově jsme se neprosadili. Soupeř měl také nějaké šance, ty ale náš brankář Pařízek s klidem pokryl. V poslední minutě prvního poločasu dostal Adam Rašek přihrávku od Šimona Jůzy do vápna, ten předběhl obranu soupeře a míč poslal po zemi k tyči do brány.  Díky gólu jsme mohli být o něco klidnější. Poločas-1:0 Druhý poločas už začal lépe jak předchozí, soupeře jsme poměrně tlačili, jenže problém se zakončením jsme měli i nyní. V 42. minutě dával gól Jakub Čada po dorážce střely od Raška. Z naší chyby jsme dostali gól na 2:1. Z toho jsme se naštěstí rychle oklepali a Honza Štěpánek skóroval po chybě soupeře na 3:1. Jak my, tak soupeř měl ještě šance na gól, u obou týmů však neúspěšné. Momentálně se nacházíme na 2. místě tabulky, 1 bod od prvního Znojma. Děkujeme všem, co nás přišli podpořit. Vaši starší žáci AFK  čtěte více

Start Brno - AFK STARŠÍ ŽÁCI 0:11 (0:5)

Brněnský START přehráváme vysokým výsledkem.  Ze začátku prvního poločasu zápas nevypadal zase tak slibně, soupeř nedělal chyby v obraně a nechtěl nás pustit. Asi v 20. minutě přišel zlom, Jakub Tichý přestřelil brankáře hostů. Do konce poločasu jsme vstřelili ještě 4 góly. V druhém poločase se spustila gólová smršť a my vstřelili 6 gólů. Poslední gól si připsal Tomáš Hlavůněk překopnutím brankáře. V zápase jsme měli míč převážně my, soupeře jsme tlačili. Štěpán Pařízek si připisuje další čisté konto.  Děkujeme za podporu, Vaši starší žáci AFK  čtěte více

Kahan - AFK STARŠÍ ŽÁCI 0:3 (0:2)

Kahanu bereme 3 body.  Ze začátku se soupeř dostal do situace 1 na 1 z důvodu naší nedůraznosti v obraně. Naštěstí nás brankář Štěpán Pařízek vyrazil soupeřovu střelu, poté soupeř netrefil bránu. 2 minuty po předchozí krizi přišla nebezpečná střela od soupeře, šťastnou náhodou míč trefil spojnici brány.  Poté jsme se ukázali my, Honza Štěpánek otočil hru a přihrávkou vyslal Tichého, ten zvládnul 1 na 1 s brankářem domácích. Chvíli po našem gólu přišel další, připsal si ho Jakub Šibor po centru. Do kabin odcházíme za stavu 2:0. V dnešním zápase neodpovídal výsledek předvedenému výkonu, neproměnili jsme hodně šancí. Celkově jsme měli nad soupeřem převahu. V 51. Minutě přišel nás třetí a zároveň poslední gól, po rohu trefil Tomáš Hlavůněk tyč, míč trefil soupeře a skončil v síti.  Gratulejeme Štěpánu Pařízkovi k čištému kontu.  Tresty:  35' ŽK Eder (faul) Děkujeme všem fanouškům za podporu, vážíme si každého. Váš tým starších žáků AFK.  čtěte více

AFK STARŠÍ ŽÁCI - Rousínov 10:1 (4:0)

Dnes jsme velkým výsledkem přehráli Rousínov.  Soupeř nás nechal hrát naši hru, nevyvíjel na nás tlak a zůstával na své polovině. První gól padl po chybě brankáře hostů v 17. minutě, vstřelil ho Honza Štěpánek. V průběhu prvního poločasu jsme vstřelili ještě 3 góly. Do šaten odcházíme za stavu 4:0. Druhý poločas probíhal podobně, Jakub Tichý během téhle půlky ke svému jednomu gólů vstřelil další 2 a připsal si tak hattrick na své konto.  Bohužel, v posledních pár minutách jsme obdrželi gól a soupeř nám tak zazdil čisté konto. Gratulujeme Jakubu Tichému k hattricku.  Gratulejeme Matymu Hulákovi ke vstřelení 1. gólu sezóny.  Děkujeme všem, kdo nás přišel podpořit. Vaši starší žáci AFK  čtěte více

Sparta Brno "B" - AFK STARŠÍ ŽÁCI 3:2 (1:1)

Dnes jsme na půdě Sparty Brno neuspěli... Začátek prvního poločasu vypadal slibně, hned v 7. minutě dostal Jan Štěpánek přihrávku od Adama Raška, obešel brankáře domácích a s klidem zakončil do brány. Zbytek poločasu jsme měli menší problémy se soupeřem, šance na naší straně byly, avšak neúspěsné. Chybou na naší straně jsme obdrželi gól na 1:1. Počínaje druhého poločasu jsme začali ztrácet síly a soupeře jsme nechali hrát jeho hru. Ten ale svoje šance také neproměňoval. S blížící se 60. minutou skóroval Jakub Šibor po dorážce našeho nepřímého kopu. Naše radost rychle opadla, soupeř nás do tří minut opět dorovnal. Poté vstřelil další gól a my už do konce zápasu nic nevymysleli. Tresty: 63' ŽK Rašek (nesportovní chování) Mrzí nás tento zápas a věříme, že nadcházející zápasy budou lepší. Děkujeme všem za podporu.  Vaši Starší žáci AFK  čtěte více