Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Veselí n. M./ Strážnice - AFK MLADŠÍ ŽÁCI 2:3 (0:1)

Krajský přebor mladších žáků - neděle 12.9.2021 - Veselí nad Moravou

15.9.2021 - Koumi

Tišnov vstupoval do zápasu, po dvou velmi kvalitních výkonech, sebevědomý a přesvědčený, že všechny tři body si povezou domů. Domácí tým však překvapil tišnovské hráče aktivní hrou, kterou dostávali Tišnov pod tlak. Žádnou velkou šanci si však nevytvořili. Naopak Tišnov udeřil jako první, když zahrával přímý volný kop. Míč se dostal až ke gólmanovi, kterému vypadl z rukou a k balónu se jako první dostal Daniel Večeřa, který chytrým lobem otevřel skóre.  V prvním poločase jsme už žádný jiný gól neviděli a do kabin jsme šli s jednorozdílovým náskokem. Ve druhé půli to však byly gólové hody. Nejprve Tišnov zvýšil svůj náskok na 2:0, když si Worschechovu střelu našel před bránou Merel, pro kterého to byl už snadný úkol míč dostat do brány. Když to vypadalo, že zápas hostující tým v klidu dovede do vítězného konce, přišla chyba jednoho z našich obránců, která znamenala snížení stavu. Veselí tento gól vyhecoval a AFK si s jeho hrou nevěděl vůbec rady. Vyrovnávající gól ale přišel až těsně před koncem, kdy domácí dokázali proměnit penaltu. Už to vypadalo, že zápas dojde k nerozhodnému výsledku. Tišnov však se nechtěl rozhodně smířit s remízou a na konci zápasu vstřelil rozhodující branku. Po jedné z naší standartní situaci se míč dostal k Matěji Worschechovi a ten už se nemýlil. Tišnov tak vyhrál 3:2 a připsal si druhé vítězství v sezóně.