Z | V | R | P | Skóre | % |
---|---|---|---|---|---|
88 | 49 | 7 | 32 | 284:170 | 58 % |
Pořadí | Soupeř | Skóre | Sezóna | Soutěž |
---|---|---|---|---|
1. | Pohořelice / Ořechov | 14:1 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
2. | RDR Akademie | 11:0 | 2022/2023 | Krajský přebor mladšího dorostu |
3. | Ratíškovice | 10:0 | 2022/2023 | Krajský přebor mladšího dorostu |
4. | Soběšice | 10:0 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
5. | Vojkovice | 8:0 | 2021/2022 | Krajský přebor mladšího dorostu |
Pořadí | Soupeř | Skóre | Sezóna | Soutěž |
---|---|---|---|---|
1. | Veselí n. M./ Strážnice | 1:9 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
2. | Slatina/Slovan | 0:8 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
3. | Rosice | 1:7 | 2021/2022 | Krajský přebor mladšího dorostu |
4. | Boskovice / Letovice | 1:6 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
5. | Ratíškovice | 3:7 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
Pořadí | Soupeř | Góly | Sezóna | Soutěž |
---|---|---|---|---|
1. | Pohořelice / Ořechov | 14 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
2. | RDR Akademie | 11 | 2022/2023 | Krajský přebor mladšího dorostu |
3. | Ratíškovice | 10 | 2022/2023 | Krajský přebor mladšího dorostu |
4. | Soběšice | 10 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
5. | Vojkovice | 8 | 2021/2022 | Krajský přebor mladšího dorostu |
Pořadí | Soupeř | Góly | Sezóna | Soutěž |
---|---|---|---|---|
1. | Veselí n. M./ Strážnice | 9 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
2. | Slatina/Slovan | 8 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
3. | Rosice | 7 | 2021/2022 | Krajský přebor mladšího dorostu |
4. | Ratíškovice | 7 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
5. | Ratíškovice | 6 | 2023/2024 | Krajský přebor mladšího dorostu |
Pořadí | Soupeř | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kyjov | 6 | 6 | 0 | 0 | 27:6 |
2. | Medlánky Brno | 6 | 5 | 0 | 1 | 18:8 |
3. | Veselí n. M./ Strážnice | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:12 |
4. | Ivančice | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:13 |
5. | Novosedly | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:11 |
Pořadí | Soupeř | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Úspěšnost |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kyjov | 6 | 6 | 0 | 0 | 100 % |
2. | Vojkovice | 4 | 4 | 0 | 0 | 100 % |
3. | Medlánky Brno | 6 | 5 | 0 | 1 | 83 % |
4. | Veselí n. M./ Strážnice | 6 | 4 | 0 | 2 | 67 % |
5. | Ivančice | 6 | 4 | 0 | 2 | 67 % |
Pořadí | Soupeř | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Úspěšnost |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosice | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 % |
2. | Kuřim | 6 | 2 | 0 | 4 | 33 % |
3. | Boskovice | 4 | 1 | 1 | 2 | 33 % |
4. | Soběšice | 6 | 3 | 1 | 2 | 56 % |
5. | Veselí n. M./ Strážnice | 6 | 4 | 0 | 2 | 67 % |
červenec 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
srpen 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
září 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
říjen 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
listopad 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |