Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

AFK MLADŠÍ ŽÁCI - Rousínov 8:0 (3:0)

I.třída mladších žáků - sobota 20.4.2024 - Tišnov

21.4.2024 - Radim

Ve vynikající formě pokračují mladší žáci AFK Tišnov, kteří si připsali čtvrté vítězství za sebou, když v sobotním zápase deklasovali Rousínov 8:0 a připsali si tak čtvrté vítězství v řadě bez inkasovaného gólu. Trenér tak mohl dát šanci i hráčům ze širšího kádru, kteří ukázali, že konkurence v týmu je veliká.

Úvod utkání sice patřil nervozitě a Tišnovští nedokázali proměnit hned několik slibných šancí. Dominanci na hřišti ale brzy potvrdili a prosadilo se hned osm různých střelců. Střelecký účet otevřel útočník Tomáš Pavlíček, který prolomil střelecké trápení elegantním průnikem mezi obranou soupeře. Do poločasu se trefili ještě Velička a Konečný z penalty po faulu na Pavlíčka. I přes drtivou převahu a nespočet šancí Tišnovští trpěli nízkou produktivitou v zakončení.

Druhý poločas přinesl ještě větší gólovou smršť. Fotbalisté AFK Tišnov soupeře k balonu prakticky nepustili, a i přes další spoustu zahozených šancí přidali do konečného skóre dalších 5 branek. O další trefy se postarali Kučera, Halouzka, Zálesák, Chocholáč a Karkulín. I brankář Ress si zaslouží pochvalu za zneškodnění několika rychlých protiútoků soupeře.

"I když výsledek vypadá dominantně a hra byla od našich hráčů velmi dobrá, kdy jsme soupeře k balonu pouštěli jen sporadicky, musíme zdůraznit jako velký vykřičník naši efektivitu v zakončení," hodnotil utkání hlavní trenér Zdeněk Wünsch. "Mohli jsme dát daleko více gólů, ale i tak jsme s výkony v posledních zápasech velmi spokojeni. Jsme rádi, že jsme dali šanci i ostatním hráčům z kádru, kteří splnili vysoký standard."

Mladí tišnovští fotbalisté tak potvrzují svou skvělou formu v posledních duelech a s rostoucím sebevědomím stoupají tabulkou.