Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Historické statistiky týmu MLADŠÍ ŽÁCI

Celkové týmové statistiky týmu MLADŠÍ ŽÁCI

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
6731828185:15550 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Rousínov12:12023/2024I.třída mladších žáků
2.Medlánky Brno9:02023/2024I.třída mladších žáků
3.Rousínov8:02023/2024I.třída mladších žáků
4.Kahan8:02023/2024I.třída mladších žáků
5.Rosice8:12023/2024Přátelské utkání

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Bohunice1:82022/2023I.třída mladších žáků
2.Žijeme hrou0:72022/2023I.třída mladších žáků
3.FK Znojmo3:82022/2023I.třída mladších žáků
4.Moravský Krumlov1:62022/2023I.třída mladších žáků
5.Hodonín "B"0:52021/2022Krajský přebor mladších žáků

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Rousínov122023/2024I.třída mladších žáků
2.Medlánky Brno92023/2024I.třída mladších žáků
3.Rousínov82023/2024I.třída mladších žáků
4.Kahan82023/2024I.třída mladších žáků
5.Rosice82023/2024Přátelské utkání

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.FK Znojmo82022/2023I.třída mladších žáků
2.Bohunice82022/2023I.třída mladších žáků
3.Žijeme hrou72022/2023I.třída mladších žáků
4.Start Brno62022/2023I.třída mladších žáků
5.Moravský Krumlov62022/2023I.třída mladších žáků

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Kohoutovice431010:2
2.Sparta Brno "B"430110:6
3.Rosice411214:10
4.Rousínov330024:3
5.Kahan321013:4

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Kohoutovice431083 %
2.Sparta Brno "B"430175 %
3.Rosice411233 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Rosice411233 %
2.Sparta Brno "B"430175 %
3.Kohoutovice431083 %

Příští zápasy

sobota 1.6 - 12:15
MLADŠÍ DOROST vs. Lednice
neděle 2.6 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Rosice "B"
neděle 2.6 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Rosice
sobota 1.6 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Boskovice / Letovice B
neděle 2.6 - 17:30
MUŽI A vs. Vilémovice
středa 5.6 - 17:30
MUŽI B vs. Ketkovice
sobota 1.6 - 10:00
STARŠÍ DOROST vs. Lednice
neděle 2.6 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Rosice "B"
neděle 2.6 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Rosice
sobota 1.6 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Boskovice / Letovice B

Poslední zápasy

sobota 25.5 - 17:30
MLADŠÍ DOROST vs. Kyjov
neděle 19.5 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Drásov
sobota 25.5 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Kohoutovice
sobota 25.5 - 17:30
MUŽI A vs. Zastávka
sobota 25.5 - 17:00
MUŽI B vs. Budkovice
sobota 25.5 - 15:15
STARŠÍ DOROST vs. Kyjov
neděle 26.5 - 13:30
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Troubsko
sobota 25.5 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Kohoutovice

Partneři

město Tišnov
OKNOSTYL group s.r.o.
Subterra a.s.
Pivovar Černá Hora
Restaurace Sklep - Tišnov
Fortuna a.s.
EASYCON Solution s.r.o.
Eisberg, a.s.
Gastro Frozen
HAKO CZ spol. s.r.o.
Innogy
KLUKA Elektro
Kontest s.r.o.
Pila Kupka s.r.o.
Stavby Tesař s.r.o.
ZDAR, a.s.

Kalendář

květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Facebook