Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Veverská Bítýška - AFK MUŽI B 2:3 (1:1)

9.LIGA sk.B - sobota 21.9.2024 - Veverská Bítýška

25.9.2024 - Sája

Naše béčko vyválčilo ve Veverské Bítýšce všechny tři body za vítězství 3:2. Rozhodující branku trefil v třetí minutě nastavení z pokutového kopu Tomáš Zdražil.

Branky:

4.Nguyen Jan, 79.Lajcman Viktor - 28.Shpuhanych Andrii, 69.Pfeffer Petr, 93.Zdražil Tomáš

Sestava:

Winkler

Vít     Hédl D.     Vicenec     Hédl T.

Dřevěný J.     Panovský L.

Dřevěný V.

Shpuhanych    Sedláček A.    Sedláček I.

Střídali: 46.Pfeffer (Dřevěný V.), 46.Zdražil T. (Hédl T.), 53.Mašek M. (Vicenec), 67.Pilný M. (Sedláček I.), 80.Levchenko (Dřevěný J.)

Průběh utkání:

Domáci byli v prvním poločase lepším týmem a hned z první akce se ujali vedení, když při standartní situaci mezi vápnem a rohovým praporkem zahráli dobrý signál na krátko po zemi a domácí hráč trefil přesně pod břevno - 1:0. My jsme se osmělovali pomalu, a když jsem přestáli pár závarů před naši brankou přišlo vyrovnání z naší jediné akce v prvním poločase. Z nenápadné jemně tečované střely zpoza vápna vyrovnal Shpuhanych. Poločas 1:1

Do druhé půle jsme prostřídali a začali jsme přebírat otěže zápasu. V 69.utekl Pfeffer uplně všem, Pilný mu šikovně uhnul z přihrávky a Petr tak svuj průnik zakončil až sólem do branky - 1:2. Zbytek utkání se bohužel ke křečím nejlepšího hráče domácích moc nehrálo a jelikož V.Bítýška již nemohla dostřídat, snažil se domácí hráč se sebezapřením utkání dohrát, nakonec však musel nadvakrát odstoupit. V 79.minutě přišel nešťastný moment, kdy po neshodě našich obránců domácí křídelník nacentroval míč do vápna a ten dopadl přímo na ruku našeho hráče snažícího se míč zpracovat do protiútoku - penalta 2:2. Náš závěrečný tlak, jak již byl zmíněno, byl několikrát přerušován kvůli ošetřovaní, přesto jsme se v nastaveném čase dočkali. Vše na sebe vzal u postranní čáry Zdražil, prošel až do vápna, kde jeho lob mířící do prázdné branky zastavil obránce soupeře rukou. Penaltu si vzal sám tvůrce akce a s přehledem proměnil - 2:3. V těžkém utkání s jedním z aspirantů na postup tak bereme z jeho hřiště všechny tři body.