Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

RAFK - AFK MUŽI A 0:2 (0:1)

I.A.třída - sobota 11.5.2024 - Rajhrad

12.5.2024 - Sája

Muži zvítězili v dalším utkání jarní sezóny na těžké půde v Rajhradě poměrem 2:0, když o vítězství rozhodlo dvěma brankami zlobivé dítě tišnovského fotbalu Tomáš Marvan. Po domácí porážce Kohoutovic od Ivančic v tomto kole má tak naše družstvo na prvním místě již čtyřbodový náskok.

Branky:

26.Marvan Tomáš, 77.Marvan Tomáš

Sestava:

Herink

Humpola   Dvořáček   Gryc   Pavelka

Pfeffer     Mašek J.   Babička    Dřevěný J.

Marvan      Vlach

Střídali:  56.Nepožitek (Dřevěný J.), 89.Sedláček I. (Pfeffer)

Průběh utkání:

Bojovné utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo a v prvním poločase i s velkým přispěním hlavního rozhodčí bylo oboustranně nervózní a vyhrocené více než je zdrávo. A vyložených šancí také příliš nenabídlo, přesto jsme se ve 26. min. ujali vedení, když Humpola přihrál z pravé strany do velkého vápna Marvanovi a ten se z první krásně trefil do vzdálenější šibenice 0:1. Ve 45. min. jsme mohli skóre navýšit, ale po centru J. Dřevěného trefil ve vyložené pozici Pfeffer hlavičkou jenom tyč domácí branky.

Ve druhém poločase se herní obrázek příliš nezměnil. Domácí se do své největší šance dostali v 70. min., když po odvrácené standartní situaci zakončoval jejich hráč střelou zpoza velkého vápna, ale naštěstí Herink přesně mířenou střelu k tyči zlikvidoval. V 77. min. potáhl míč po levé straně Vlach a našel před brankou nabíhajícího Babičku. Jeho první zakončení brankář vyrazil opět ke Kevinovi, který zpětnou přihrávkou našel Marvana, jenž obstřelil vracejícího se obránce a do prázdné branky zvýšil na 0:2. Poté jsme měli několik brejkových příležitostí na navýšení vedení, ale žádnou jsme už nevyužili.

!!! V neděli 19. května 2024 v 17:30 přivítáme na domácím hřišti druhý tým tabulky, TATRAN Kohoutovice.

Srdečně zveme všechny příznivce a prosíme přijďte podpořit naše hráče !!!