3.Svoboda Filip, 8.Svoboda Filip, 13.Svoboda Filip, 29.Farkaš Lukáš, 63.Pilný Tomáš, 69.Pilný Tomáš, 72.Navrátil Zbyněk (p.k.) - 34.Fousek Tomáš, 41.Hochman Michal (p.k.), 87.Hochman Michal

Dufek   Kristýnek   Buček   Farkaš
                         Svoboda

Střídali: 46´ Šibor (Haranz), 57´ Pilný (Dufek), 79´ Štěpánek (Svoboda)

Průběh utkání:

Domácí hráči se rychle dostali do vedení. Ve 3´ vyvezl Blažek míč na soupeřovu půli, posunul ho za obranu na nabíhajícího Svobodu a ten skóroval podél brankáře ke vzdálenější tyči 1:0. V 8´ se uvolnil Farkaš na střed velkého vápna, jeho střelu brankář vyrazil ke Svobodovi, který od břevna vsítil druhou branku 2:0. Ve 13´ Dufek atakoval před bránou rozehrávku stopera, od něj se odrazil míč ke Svobodovi a ten z otočky završil hattrick 3:0. Ve 29´ si centr Svobody navedl Farkaš opět na střed a jeho střela skončila v síti 4:0.
Za tohoto stavu se domácí zbytečně stále hnali dopředu a hosté využili pootevřená vrátka ke vstřelení dvou branek do poločasu 4:2. V úvodu II. pol. pokračovali hosté ve snaze o další snížení a před domácí brankou bylo rušno. Uklidnění pro Tišnov přinesla 63´. Šibor vysunul do křídla Kristýnka, ten se dostal za obranu a jeho centr přes celé vápno si našel Pilný 5:2. Podobnou akci domácí zopakovali v 69´ po ose Farkaš-Svoboda-Pilný 6:2. V 72´ uvolnil ze středu Buček na křídle Pilného a jeho průnik do vápna zastavil až faul. Pok. kop proměnil Navrátil 7:2. Hostům se podařilo snížit v závěru na konečných 7:3.