Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Slatina - AFK MUŽI A 1:4 (0:0)

I.A.třída - neděle 28.4.2024 - Brno, Slatina

29.4.2024 - Sája

Muži "A" zvládli těžký zápas na půde Slatiny a po bezbrankovém prvním poločase ovládli druhou půli v poměru 4:1. O dvě branky se postaral střídající Marvan, kterého doplnili Gryc a Babička.

Branky:

89.Hrabec Tomáš - 54.Gryc Jan, 66.Marvan Tomáš, 90.Marvan Tomáš, 90+3.Babička Kevin

Sestava:

Herink

Nepožitek   Panovský J.   Gryc   Pavelka

Pazourek

Pfeffer   Babička   Zdražil T.   Dřevěný J.

Vlach

Střídali:  46.Marvan (Dřevěný J.), 60.Humpola (Pfeffer), 83.Seyfert (Vlach), 90.Dvořáček (Zdražil T.)

Průběh utkání:

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu se ve velmi dobrých pozicích ocitli Babička a Vlach, ale oba branku minuli. Domácí hru postupně vyrovnali, ale ani jedno mužstvo žádnou další šanci v úvodním dějství nevyužilo, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu.

V 54. min. zahrával rohový kop Pazourek, aby se v následné skrumáži nejlépe zorientoval Gryc a střelou k tyči nás poslal do vedení 0:1. I v dalším průběhu druhého poločasu jsme si vytvářeli šance, ale Zdražilovo zakončení vykopával domácí obránce z brankové čáry a další zakončení Gryce skončilo na brankové konstrukci. A tak jsme se pojistky dočkali v 66. min., když přihrávku Nepožitka propustil Zdražil na lépe postaveného Marvana, který z hranice velkého vápna mířil přesně 0:2. Bohužel další pojistku jsme nepřidali, když v naší největší příležitosti se ocitl v 81. min. Vlach, ale samostatný nájezd neproměnil. A tak domácí v 89. min. zadělali na drama, když jsme nejprve byli nedůrazní v našem pokutovém území, čehož v dalším pokračování akce využil domácí hráč, stojící ve sporném postavení, a prostřelil Herinka 1:2. Naštěstí v nervózním závěru si po odkopu Pazourka odstavil Marvan domácího obránce, aby následně ze 30 m obloučkem přehodil domácího brankáře a krásnou brankou zvýšil na 1:3. V nastavení pak ještě vysunul Marvan Babičku, který postupoval od půlící čáry z pravé strany sám na domácího brankáře a střelou na zadní tyč stanovil konečné skóre na 1:4.